Ze względu na to że try inhalacji ziół różni się od trybu inhalacji koncentratów, rozłożymy ten temat na dwie częściTryb inhalacji ziół

Poniższe informacje będą najbardziej skuteczne w połączeniu z artykułem >>> Rekomendacje dla waporyzacji ziół


Sekwencja wibracji składa się na trzy części, od początku do zakończenia.


  • Powiadomienie pierwsze -  delikatne, pojawia się natychmiast po naciśnięciu przycisku vape. Jest to wskaźnik, że urządzenie rejestruje naciśnięcie przycisku vape. Przytrzymaj przycisk wciśnięty, ponieważ grzałki wykonują teraz pracę rozgrzewania do wybranej temperatury (czas trwania wynosi ~ 9 sekund)
  • Powiadomienie drugie - mocniejsze od poprzedniego, to informacja byś zaczął inhalować
  • Powiadomienie drugie - po ~ 15 sekundach. Zwolnij przycisk vape, możesz jednak w tym czasie kontynuować inhalacje, korzystając z nagrzanego powietrza.


* Początkowy cykl ogrzewania zajmie około ~9 sekund. Kolejne nagrzewania będą krótsze, ze względu na już rozgrzane grzałki.
Tryb inhalacji koncentratów


Sekwencja wibracji składa się z dwóch powiadomień:

  • Powiadomienie pierwsze - natychmiast po przyciśnięciu przycisku vape. Zacznij inhalować natychmiast po naciśnięciu, oraz podczas gdy będziesz trzymał wciśnięty przycisk.
  • Powiadomienie drugie - oznacza zakończenie sekwencji. Zwolnij przycisk vape, możesz jednak wciąż kontunować inhalacje korzystając z rozgrzanych grzałek.


* Pierwsza inhalacja zajmuje około ~12 sekund, oraz ~25 sekund na każdą następną.